Zpěvavé léto je tady!

27. května 2012 v 17:26 | Emily.L
Léto se blíží! Což je fakt, který snad nemusím nikomu připomínat, protože to napětí z očekávání posledního školního dne a tudíž i oficiálního zahájení dvou slastných měsíců plného slunce a nicnedělání, je takřka hmatatelné ve vzduchu. A s létem přichází i spousta času. A taky nová knižní challenge od Syki.

Podstatou této knižní výzvy je přečíst od začátku června do konce srpna co nejvíce knih (i když co nejvéce je poněkud skeptické - strop této challenge je 35 knih) a spolu s ohodnocením zveřejnit i odkaz na písničku, kterou jste při čtení poslouchali, nebo která nejlépe vyjadřuje vaše pocity z knihy.

Více o této knižní výzvě se dozvíte zde.

Já si dala za výzvu sýkoru uhleníčka, tedy 30 knih. Původně jsem si chtěla dát za cíl těch 35 knih, ale pak jsem si řekla, že se nebudu přepínat. Haha. Musím totiž za léto přečíst nějakých 15 knih z povinné četby do školy a navíc, přiznám se bez mučení - většinu letních dopoledne trávím válením se v posteli. Ať už s knihou, nebo bez ní, takže myslím, že ona to pro mě až taková výzva nebude. Inu, uvidíme.
A teď ještě něco k organizaci. Kromě toho, že vás má tento článek seznámit, co že to to Zpěvavé léto je, se v něm budou objevovat knihy, které jsem v rámci této challenge přečetla. Vždy pořadové číslo knihy, její název a k ní i odkaz na recenzi a samotné zhodnocení této knihy v rámci challenge

1. Divergence - Hodnocení // Recenze
2. Polibek pro Annu - Hodnocení // Recenze
3. Temné vize: Odhalení - Hodnocení // Recenze
4. Temné vize: Posedlost - Hodnocení // Recenze
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama